Állásajánlatok

Marketing gyakornok

Dunaharaszti2019.02.11.

Azonosító: 1430
A Coca-Cola HBC Magyarország Kft. diákot keres Marketing gyakornoki pozícióba
Feladatok:
  • A szakmai csapat munkájának támogatása marketing menedzsment projektekben
  • Projektekben való aktív részvétel
  • Társosztályokkal való együttműködés
  • Általános marketing feladatok elvégzése
Elvárások:
  • Felsőfokú, gazdasági tanulmányok folytatása nappali tagozatos képzésen
  • Heti minimum 3 munkanap vállalása hosszútávon
  • Excel magabiztos ismerete
  • Megbízhatóság,terhelhetőség
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Nyitott,érett,tanulásra fogékony személyiség
  • Február 25-től kezdődő munkavégzés
Amit kínálunk:
  • Releváns szakmai tapasztalat/gyakorlati hely biztosítása

Munkavégzés helye: Dunaharaszti

Munkaidő: 8:00-16:30

Bejárás: céges busszal (Örs Vezér tere, Nagykőrösi úti piac, Erzsébet(HÉV), Soroksár)

(Széll Kálmán tér,Budafoki út, Újbuda center)

(Csepel,Szigetszentmiklós)

Fizetés: br.1121Ft/óra

Tájékoztatjuk, hogy a PannonDiák Iskolaszövetkezet álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg. Adatvédelmi tájékoztató