Állásajánlatok

Hostess/szépségtanácsadó

Budapest2024.04.04.

Azonosító: 2425
Feladatok:
  •  Budapesti NYX Professional Makeup állvánnyal rendelkező üzletek látogatása
  •  Állványok rendben tartása
  •  Teszterek megtisztítása
  •  Áru betöltése az állványokba és a fiókokba
Elvárások:
  • nappali aktív hallgatói jogviszony
  • angol nyelv középszintű ismerete
  • szenvedélyed a szépségipar
  • érdekel a kereskedelem és az értékesítés
  • szeretsz a vásárlókkal kapcsolatot teremteni
  • van termékértékesítési tapasztalatod
  • kiváló kommunikációs készséggel rendelkezel
Amit kínálunk:

Heti 20 órában, hétköznap/hétvégi munkavégzés, napi 6-8 órában.

Nettó 1700 ft/óra

Tájékoztatjuk, hogy a PannonDiák Iskolaszövetkezet álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató