Állásajánlatok

Mérnök-értékesítő gyakornok

Budapest2018.12.09.

Azonosító: 1296
Partnercégünk megbízásából diákokat keresünk Mérnök-értékesítő gyakornok pozícióba
Feladatok:
  • Szivattyúk, fogaskerekek, tömlők (+ további a cég által előállított termékek) értékesítése
  • Kapcsolattartás a vevőkkel/potenciális vevőkkel telefonon, vagy személyesen; elérni és fenntartani az értékesítést a cég folyamatival összhangban és az értékesítési tréningeken meghatározottak szerint
Elvárások:
  • Folyamatban lévő MSC tanulmányok
  • Befejezett tanulmányok gépészmérnök BSC alapszakon
  • B kategóriás jogosítvány (céges autó biztosítva)
  • Legalább 12-18 hónapos munkavállalása
Amit kínálunk:

Fizetés: Bruttó 1500-1800 Ft/óra között (megbeszélés alapján)

Tájékoztatjuk, hogy a PannonDiák Iskolaszövetkezet álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató