Állásajánlatok

HR Gyakornok angol nyelvtudással

Székesfehérvár2019.03.18.

Azonosító: 1565
HR Gyakornok stabil angol nyelvtudással
Feladatok:
  • Dokumentumok előkészítése
  • Táblázatok, kimutatások, diagramok készítése
  • Belső kommunikáció támogatása
  • Interjúra érkező vendégek fogadása, bekísérése
  • Tréningek előkészítése
  • Fordítás magyar nyelvről angol nyelvre
Elvárások:
  • Aktív vagy passzív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Magabiztos MS Office ismeretek
  • Jól beszélj angolul
  • Legalább heti 3 nap vállalása irodai munkarendben
  • Precíz és lelkiismeretes munkavégzés
Amit kínálunk:
  • Tagja lehetsz egy speciális és tradícionális termelő szervezetnek
  • Versenyképes órabér, kezdőbér: br. 1000 Ft
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai tapasztalatszerzési és fejlődési lehetőség

Tájékoztatjuk, hogy a PannonDiák Iskolaszövetkezet álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató