Állásajánlatok

Szoftver felmérő gyakornok

Budapest2018.12.09.

Azonosító: 1164
Szoftverfelmérő gyakornok
Feladatok:
  • Telefonon és személyesen egyeztetni a szoftverünk iránt érdeklődő könyvelőkkel, felmérni az igényeiket, és megállapítani, hogy jelenleg megfelel-e a számukra a szoftverünk, vagy ha nem, akkor milyen extra fejlesztés szükséges még hozzá.
Elvárások:
  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony pénzügyi területen
  • Home office-> Heti 1-2 alkalommal megbeszélések az irodában (XI. kerület Szerémi sor)
  • Heti 30 óra vállalása, amiből legalább 20 óra hétfőtől péntekig 08:00-16:00 óra között legyen, a fennmaradó óraszámot hétvégéken is lehet dolgozni
  • Saját laptop
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség
  • Önállóság
  • Pontosság
  • Alapvető informatikai és pénzügyi ismeretek
Előnyök:
  • Könyvelési és pénzügyi ismeretek
Amit kínálunk:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Home Office
  • Karrierlehetőség
  • Bér: Bruttó 1000 Ft/óra (Nettó 850 Ft/óra)
Tájékoztatjuk, hogy a PannonDiák Iskolaszövetkezet álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató