Állásajánlatok

Iroda kisegítő

Budapest III. kerület2019.07.29.

Azonosító: 1700
Irodai kisegítőt keresünk Budapesten
Feladatok:
  • Irodai, adminisztratív jellegű feladatok
  • HR asszisztensek irodájának rendben tartása
  • Irodába érkező vendégek fogadása
  • Fénymásolás, archiválás
  • Konyha rendben tartása
Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Heti 30-40 óra vállalása hétköznapokon 9.00 és 17.30 között
  • Betöltött 16. életév
  • Jó kommunikációs készség, talpraesett, megbízható
  • Középszintű angol nyelvtudás
Amit kínálunk:
  • Nyári munkalehetőség
  • Barátságos légkör
  • Nyitott, pörgős, közvetlen csapat
  • Munkavégzés helye: 1036, Budapest, Galagonya utca 5.
  • Bruttó bér:1176 Ft

Tájékoztatjuk, hogy a PannonDiák Iskolaszövetkezet álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg. Adatvédelmi tájékoztató