Állásajánlatok

Reggeliztető segédfelszolgáló

Budapest V. kerület2021.10.26.

Azonosító: 2178
Reggeliztető segédfelszolgálót keresünk Budapest V. kerületi hotelbe
Feladatok:
  • A reggeliztetés büfé rendszerben működik, a vendégek maguk választanak a kínálatból.
  • A diáknak az Éttermi supervisor felügyelete mellett kell a vendégeket kávéval, teával, gyümölcslével kínálni, és kiszolgálni, asztalokat lerámolni, aztán megteríteni, a reggeli során használt eszközöket (evőeszközök, csészék, poharak, tányérok, szalvéta) előkészíteni.
  • Ételt felszolgálni NEM kell.
Elvárások:
  • Munkaidő: 4 óra esetén: 7:00 - 11:00, 6 óra esetén: 6:00 - 12:00, 8 óra esetén: 6:00 - 14:00
  • Hosszú távú munkavállalás
  • Folyamatban lévő nappali tagozatos hallgatói jogviszony felsőoktatásban

Amit kínálunk:

Fizetés: Bruttó 1412 Ft/óra

Tájékoztatjuk, hogy a PannonDiák Iskolaszövetkezet álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg. Adatvédelmi tájékoztató