Raktárkezelő diák vizsgálati készítmények területre (Referencia szám: pd1617)

Budapest2019.04.30.

Azonosító: 1368
Raktárkezelő diákot keresünk vizsgálati készítmények területre:
Feladatok:
  • Vizsgálati készítményekkel kapcsolatos raktári feladatok ellátása: áruátvétel, bevételezés, betárolás, kiszállítások összeállítása, ellenőrzése, csomagolás elkészítése, ellenőrzése
  • Kapcsolódó számítógépes műveletek végrehajtása
  • Vizsgálati készítményekhez kapcsolódó egyéb termékek raktári kezelése
  • Leltározásban való részvétel
Elvárások:
  • Minimum heti 2 nap munkavégzés
  • Hidegtűrés (a munkavégzés egy része 4-5 Celsius-fokos munkaterületen történik)
  • Precizitás, rugalmasság
  • Jó kapcsolatteremtő képesség
Amit kínálunk:
  • Raktári munkatapasztalat és szakmai fejlődési lehetőségek, dinamikusan fejlődő munkakörnyezetben
  • Támogató légkör
  • Versenyképes bér

Munkavégzés helye: Budapest 22. kerület

Megközelíthető:

33-as jelzésű autóbusz, amely Móricz Zsigmond körtérről indul (menetidő kb. 40-50 perc) vagy

133E jelzésű autóbusz, amely Újpalota, Nyírpalota úttól indul, belvároson át közlekedik. (Keleti Blaha Lujza tér Ferenciek tere érintésével)

Mindkét esetben Nagytétény, Erdélyi utca megállónál kell leszállni.

Fizetés: Bruttó 1100 Ft/óra

Tájékoztatjuk, hogy a PannonDiák Iskolaszövetkezet álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg. Adatvédelmi tájékoztató