Állásajánlatok

CRM gyakornok

Budapest2019.07.18.

Azonosító: 1479
CRM gyakornokot keresünk Budapest II. kerületi irodánkba
Feladatok:
  • marketing osztály támogatása
  • riportok előállítása
  • kampányok futtatása, lebonyolítása, és ehhez kapcsolódó feladatok önálló elvégzése
  • akciók visszamérése
Elvárások:
  • gazdasági képzés, gazdinfó (Msc preferált)
  • precizitás, megbízhatóság és jó adminisztrációs készség
  • SQL ismeretek
  • informatikai affinitás – MS office, főleg Excel
  • angol középfok
  • heti minimum 20 óra vállalása (nyáron több is lehetséges)
Előnyök:
  • Google Analytics és SAS ismerete
Amit kínálunk:
  • hosszútávú munkalehetőség
  • nyitott, jó hangulatú csapat
  • napfényes, jól megközelíthető belvárosi iroda
  • kávé és tea vár a konyhában
  • Fizetés: Bruttó 1400 Ft/óra

Tájékoztatjuk, hogy a PannonDiák Iskolaszövetkezet álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató