Állásajánlatok

IT gyakornok

Budapest II. kerület2019.05.15.

Azonosító: 1584
IT gyakornokot keresünk Budapesti irodánkba
Feladatok:
  • A vállalat rendszergazdájának teljeskörű támogatása, részfeladatainak átvétele.
  • A rendszergazda távollétében a rendszergazda feladatainak ellátása az IT vezető felügyelete alatt.
  • Projektek támogatása, esetlegesen részvétel a projektekben.
  • Területek:

User support:

  • felhasználók támogatása, hibakeresés és megoldás
  • desktopok/laptopok telepítése, alkalmazások beállítása naprakészségének biztosítása softveres támogatással (Kaspersky)

AD/Domain üzemeltetése és e-mail postafiókok kezelése:

  • Felhasználók létrehozása, jogosultságok beállítása, törlése engedélyek alapján
  • Felhasználók postafiókjai kezelése: létrehozása, beállítása, törlése
  • Felhasználók fájleléréseinek megadása, módosítása, törlése engedélyek alapján

SEP/Kaspersky vírusírtó rendszer:

  • felügyelete, működésének ellenőrzése
  • definíciók telepítésének, naprakész állapotának vizsgálata, hibajavítása

Fizikai/virtuális szerverek kapbantartásában részvétel (Dell Hardware, Windows Server 2012R2/2016, Hyper-V)

Aktív/passzív hálózati eszközök karbantartásában részvétel (Firewall, switch-ek)

Elvárások:

      • Jó kommunikációs- és segítőkészség
      • Információ-megosztás, kapcsolatok építése
      • Szervezőkészség, pontosság
      • Heti minimum 20 óra (előnyt jelent: 30 óra)
      Amit kínálunk:

      Fizetés: Bruttó 1470Ft/óra

      Tájékoztatjuk, hogy a PannonDiák Iskolaszövetkezet álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató