Állásajánlatok

Deal Review Board Coordinator magyar

2019.06.11.

Azonosító: 1651
Deal Review Board Coordinator Budapesten
Feladatok:
  • Az IBM Global Financing magas koncentrációjú ügyleteinek első kapcsolattartó pontja
  • Rendelje meg az ügylet felülvizsgálati felhívásait, és értesítse az összes érintett felet, ügyeljen arra, hogy a napirend megfeleljen a programnak célzott ütemezés
  • Közvetlenül és hatékonyan kommunikáljon az osztályvezetőkkel, az értékesítési csapatokkal és a WW árképzési csapatával naponta bázis
  • A legmegfelelőbb információkat terjessze a funkcionális vezetőknek, nagy figyelmet fordítva a részletekre
  • A kapott bemenetek alapján adja meg az összefoglalót
  • Kövesse és frissítse a folyamatban lévő ügyletek állapotát, győződjön meg róla, hogy a vonatkozó információkat tárolja
  • Negyedéves statisztikák készítése a vezetőség számára
  • Legyen része a hatékonysági projektcsapatoknak, hogy javítsák az ügyletek felülvizsgálatát
  • A kapott oktatási csomag napi használata
Elvárások:
  • Angol: folyékony
  • Számítógépes ismeretek
  • A pénzügyi tanulmányok előnyben
  • Aktív nappali tagozatos hallgatói státusz
  • Az ideális jelöltnek legalább heti 30 órában elérhetőnek kell lennie, a szerződés minimális időtartama 6-12 hónap
Amit kínálunk:

Fizetés: Bruttó 1300 Ft/óra

Tájékoztatjuk, hogy a PannonDiák Iskolaszövetkezet álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg. Adatvédelmi tájékoztató