Állásajánlatok

HR gyakornok

Budapest IX. kerület2019.08.21.

Azonosító: 890
HR gyakornokot keresünk Budapest IX. kerületbe

Feladatok:
  • Toborzásban való aktív részvétel
  • Jelöltek előszűrése adatbázisokban
  • Felvételi interjúk és tesztelések szervezése és lebonyolítása
  • Álláshirdetések megtervezése, feladása
  • Általános és munkaügyi adminisztrációban való részvétel
  • Munkavállalókkal való kapcsolattartás
Elvárások:
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • Heti legalább 20-25 óra munka vállalása
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Nagyfokú precizitás és megbízhatóság
  • Önállóság
Előnyök:
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:
  • Hosszú távú munka- és karrierlehetőség
  • Tapasztalatszerzés egy piacvezető tanácsadó cégnél
  • Fiatalos csapat, kellemes munkahelyi légkör

Fizetés: Bruttó 1200 Ft/óra

Tájékoztatjuk, hogy a PannonDiák Iskolaszövetkezet álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató