Állásajánlatok

Adatelemzési gyakornok

Budapest,2024.04.18.

Azonosító: 2766

Építőipari partnercégünk megbízásából egy fiatalos, barátságos és dinamikus csapatba keresünk gyakornokot, akik egymást támogatva végzik mindennapos tevékenységüket. A magas szintű szakmai támogatás nyújtása és a határidők betartása náluk elengedhetetlen, de a professzionalizmus mellett mindig jut idő egy kis vidámságra is. Az első időszak kihívásait beillesztési és mentori programmal támogatják meg az új kollégák számára, de ez az összetartás egyébként is jellemző a csapatra.

Feladatok:
  • Alvállalkozói ajánlatok bekérésében, ártükrök elkészítésében segítség nyújtása a kollégáknak
  • Ajánlattal kapcsolatos műszaki mellékletek (műszaki- és pénzügyi ütemterv, organizációs terv) elkészítése, elkészítésében való részvétel.

Elvárások:
  • Aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkezel (építőmérnöki vagy építészmérnöki tanulmányok)
  • Van erős felhasználói MS Office ismereted
  • Angol és/vagy német nyelvtudással rendelkezel
  • Jó szervezőkészséggel rendelkezel
  • Kommunikációs készséged kiemelkedő szóban és írásban egyaránt
  • Precíz vagy és megbízható
  • Képes vagy a fókuszált figyelemre és a felmerülő problémákat gyorsan és jól kezeled
  • Munkádra igényes vagy, gyorsan és pontosan dolgozol
  • Önálló vagy, de csapatban is szívesen dolgozol.

Munkavégzés helyszíne: 3.kerület

Amit kínálunk:

Fizetés: br.2000 Ft/óra

Tájékoztatjuk, hogy a PannonDiák Iskolaszövetkezet álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató