Állásajánlatok

Irodai asszisztens gyakornok

Budapest, 2024.04.30.

Azonosító: 2803

Érdekel a back office és szívesen megismerkednél és belelátnál egy építőipari vállalat működésébe,

akkor jelentkezz!

Irodai asszisztens gyakornokot keresünk azonnali kezdéssel 10.kerületi partnercégünk megbízásából!

Feladatok:

 • Az Ügyvezetői asszisztenssel való szoros és aktív együttműködés

• Operatív vezető támogatása, kiadott feladatok hatékony elvégzése

• Postai küldemények továbbítása, csomagok átvétele

• Időpont foglalások kezelése, találkozók szervezése

• Vendégek regisztrálása, érkezésük dokumentálása

• Tárgyalók foglalása és előkészítése, együttműködve az irodavezetővel

• Jegyzetelés, dokumentumok készítése, formanyomtatványok kitöltése

• Adatok rögzítése, adatbázisok frissítése, riportok készítése

• Ad hoc beszerzések intézése

• Egyéb adminisztratív feladatok ellátása: szkennelés, nyomtatás, archiválás, rendszerezés stb.

Elvárások:

• Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony

• Kommunikáció szintű angol nyelvtudás szóban és írásban

• MS Office felhasználói szintű ismerete (kiemelten word, excel)

• Precizitás, figyelem a részletekre, jó priorizálási képesség, igényesség a munkára

• Proaktív, megbízható és lelkiismeretes személyiség

• Tanulási és fejlődési igény, ambíció

• Hatékonyság és eredményesség

• Heti 20-30 óra vállalása hétfőtől péntekig 8:00-17:00 óra közötti időintervallumban irodai munkarendben

Amit kínálunk:

Fizetés : br.1900 Ft/óra

Tájékoztatjuk, hogy a PannonDiák Iskolaszövetkezet álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató