Állásajánlatok

Diák beszerzésre angol nyelvtudással

Székesfehérvár2019.06.14.

Azonosító: 1569
Feladatok:
  • Változatos adminisztratív feladatok (árajánlatok nyomonkövetése, Megrendelések módosítása)
  • Internetes keresések különböző témákban
  • Excel kezelése, kimutatások készítése
  • Önálló munkavégzés, nyomonkövetés
Elvárások:
  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony megléte
  • Min. középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Legalább heti 3 munkanap vállalása, akár délután rugalmasan
  • Excel és outlook magabiztos használata, powerpoint, word ismerete
  • Lelkesedés, tanulni és fejlődni akarás
Amit kínálunk:
  • Versenyképes bérezés
  • Tapasztalatszerzési lehetőség

Tájékoztatjuk, hogy a PannonDiák Iskolaszövetkezet álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató