Állásajánlatok

Pénzügyi-logisztikai támogató diák

Budapest XXIII. kerület2019.08.15.

Azonosító: 1555
Budapesti partnercégünk megbízásából diákokat keresünk pénzügyi-logisztikai támogató pozícióba:
Feladatok:
  • Pénzügyi, logisztikai és adminisztratív feladatok ellátása
  • Dokumentációk rendszerezés és archiválás
  • Vállalatirányítási rendszer meghatározott elemeinek használata
  • Céges szerver és felhő mapparendszer karbantartása
  • Telefonok kezelése, scannelés, faxolás
  • Posta átvétele és illetékeseknek való eljuttatása
  • Ad-hoc adatbevitel a hírlevélkezelő és CRM rendszerekbe
  • Bejövő dokumentumok kezelése, iktatása és ennek felügyelete
  • Utalások előkészítése
  • Kintlévőség kezelés, fizetési felszólítások szervezése
Elvárások:
  • Folyamatban lévő gazdasági főiskola és/vagy egyetemi tanulmányok
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű Ms Office ismeretek (Excel, Power Point, Word)
  • Önálló, precíz, pontos munkavégzés
  • Heti min. 20-25 óra vállalása
Előnyök:
  • Utolsó éves hallgatói jogviszony
Amit kínálunk:

Fizetés Bruttó 2000 Ft/óra

  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Folyamatos fejlődési lehetőségek

Tájékoztatjuk, hogy a PannonDiák Iskolaszövetkezet álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg. Adatvédelmi tájékoztató