Állásajánlatok

Műszaki gyakornok

Budapest2019.04.30.

Azonosító: 1546
Újpesti gyógyszeripari partnercégünk megbízásából Műszaki gyakornok diákot keresünk.
Feladatok:
  • Adminisztratív feladatok elvégzése
  • Műhely rendszerezés, eszközök és szerszámok szállítása
  • Műszaki anyagok raktári vételezéseinek bonyolítása,
  • Készletszintek folyamatos figyelése és pótlása,
  • Selejtezési folyamatok előkészítése
Elvárások:
  • Érettségi (műszaki érdeklődés előny), folyamat lévő aktív/passzív nappali tagozatos tanulmányok
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Heti 20-25 óra vállalása
  • Precizitás, megbízhatóság
  • Jó kapcsolatteremtő képesség
  • Rugalmasság
Amit kínálunk:
Fizetés: Bruttó 1150 Ft/óra
  • Betekintést kaphatsz egy multinacionális vállalat működésébe
  • Összetartó csapat, jó hangulat
  • Emberközpontú, célorientált vezetés
  • Önálló munkavégzés, folyamatos visszajelzések,
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Rendszeres vállalati rendezvények pl. családi nap

Tájékoztatjuk, hogy a PannonDiák Iskolaszövetkezet álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg. Adatvédelmi tájékoztató