Állásajánlatok

Bolti ügyfélkezelési munkatárs

Budapest2019.08.13.

Azonosító: 1713
Bolti ügyfélkezelési munkatársat keresünk a Duna Plázában lévő partnercégünkhöz
Feladatok:
  • 8:00-10:00 között érkeznek a beszállítók, akik hozzák a partnerektől megrendelt termékeket.
  • Ezeket át kell venni, bevételezni, értesíteni a vásárlókat, hogy megérkezett a terméke
  • Termékek átadása
  • Kihelyezett termékek értékesítése
  • Bónuszok értékesítése
  • Kasszázás
Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Heti legalább 24 óra (ha egyik héten nem teljesül a heti 24, akkor másik héten be kell pótolni)
  • heti beosztás: 2x12, vagy 6x4, vagy 1x12 +2x6
  • önállóan is tudjon dolgozni, de fontos a csapatszellem
  • Jó kommunikációs készség
Amit kínálunk:
  • Iskola melletti munkavégzés
  • Rugalmas munkaidő
  • Önálló munkavégzés
  • Műszakok:
  •     12 órás: 08:00-20:00 (hétköznap)
  •     de: 08:00-14:30 (hétköznap
  •     du: 13:30-20:00 (hétköznap)
  •     Hétvége: 09:30-16:00
  • Fizetés: Bruttó 1176 Ft/óra

Tájékoztatjuk, hogy a PannonDiák Iskolaszövetkezet álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg. Adatvédelmi tájékoztató