Állásajánlatok

Pultos, hamburger készítő

Budapest XI. kerület2018.12.09.

Azonosító: 1275

Pultos, hamburger készítőket keresünk Budapest VII. és XI. kerületébe!

Feladatok:
  •     Snack pálya betanulása
  •     Pult folyamatos rendben tartása, töltése (ital hűtő, termékek feltöltése)
  •     Ha elég tapasztalatot szereztél, hamburger összerakása
  •     vendégekkel való kommunikálás
  •     Kassza és terminál kezelés
Elvárások:
  •     Nappali/ passzív hallgatói jogviszony
  •     Angol nyelvtudás ismerete
  •     Pontos, megbízható, precíz, csapatjátékos, pörgős
  •     EÜ kiskönyv (segítünk megcsinálni!)
  •     16. életév betöltése

Amit kínálunk:

Bér: Bruttó 1100 Ft/óra (Nettó 935 Ft/óra)

Tájékoztatjuk, hogy a PannonDiák Iskolaszövetkezet álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató