Állásajánlatok

Edzőtermi kisegítő (Referencia szám: pd1585)

Budapest2019.02.08.

Azonosító: 1336
Újpesti gyógyszeripari multinacionális partnercégünk megbízásából belső edzőtermébe keresünk diákokat!
Feladatok:
  • Az edzőteremben lévő eszközök kezelésének és az edzőterekre, valamint az öltözőkre és szaunára vonatkozó házirendek ismerete, valamint annak az új tagokkal való megismertetése
  • Az edzőtermekben lévő gépek, eszközök rendeltetésszerű használatának és tisztításának folyamatos ellenőrzése
  • A nem beépített eszközök kiadása (súlyzók, ütők, labdák, stb.) és nyilvántartása, a felügyeleti idő végén elzárása
  • A munkavállalók által kitöltött hibabejelentő füzet ellenőrzése, szükség esetén intézkedés indítása
  • Igény esetén a sportpálya átrendezése
Elvárások:
  • folymataban lévő nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
Előnyök:
  • Testnevelési Egyetemen folytatott tanulmányok
  • Jó fizikum
Amit kínálunk:
  • a konditerem ingyenes használata
  • 15:30-19:30 ig tartó munkaidő minden hétköznap, előre leegyeztetett napokon,mely tárgyhónapot megelőző héten kerül megbeszélésre
  • hosszú távú munkalehetőség

Tájékoztatjuk, hogy a PannonDiák Iskolaszövetkezet álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg. Adatvédelmi tájékoztató