Állásajánlatok

Minőségbiztosítási gyakornok

Székesfehérvár2018.12.09.

Azonosító: 1424
Autóipari terméket gyártó céghez keresünk Minőségbiztosítási gyakornokot
Feladatok:
  • A minőség folyamatos fenntartásának biztosítása
  • Vevői reklamációk kezelése-, kommunikálása a gyártás felé
  • Hibaanalizálás, javító intézkedések tervezése és bevezetése, azok nyomon követése
  • Gyártásfelügyelet
  • Bejövő áru ellenőrzés
  • Adatbázis folyamatos frissítése, elemzések elkészítése, végellenőrzés
  • Új termékek gyártásba történő bevezetésében való aktív részvétel,riportok készítése
Elvárások:
  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív jogviszony megléte
  • Folyamatban lévő tanulmányok műszaki menedzser vagy mérnöki területen
  • Min. 3 munkanap vállalása irodai munkarendben
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Hibaelemző, problémamegoldó módszerek ismerete (FMEA, 8D, 5Why, Control Plan ismeret)
Amit kínálunk:
  • Versenyképes bérezés, 1200-1300 Ft/óra
  • Szakmai tapasztalatszerzési lehetőség
Tájékoztatjuk, hogy a PannonDiák Iskolaszövetkezet álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató