Állásajánlatok

Konstrukciós mérnök gyakornok

Székesfehérvár2019.03.14.

Azonosító: 1414
Konstrukciós mérnök gyakornokot keresünk székesfehérvári partnerünk megbízásából
Feladatok:
  • Hegesztett acélszerkezetek tervezése
  • Hidraulikus, pneumatikus, elektromos mozgató mechanizmusok tervezése
  • Gépészeti elemek tervezése
  • Gyártástámogatás
Elvárások:
  • Folyamatban lévő felsőfokú gépészmérnöki tanulmányok
  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Min. középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Heti min.3 munkanap vállalása irodai munkarendben
  • SOlidworks 3D tervező szoftver ismerete
  • Önálló, pontos munkavégzés
  • Jó problémamegoldó és analitikus készség
Előnyök:
  • AutoCad ismerete
Amit kínálunk:
  • Versenyképes bérezés, bruttó 1412- 1529 Ft/óra
  • Tapasztalatszerzési és fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú lehetőség
Tájékoztatjuk, hogy a PannonDiák Iskolaszövetkezet álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg. Adatvédelmi tájékoztató