Állásajánlatok

Trade Marketing gyakornok

Budapest2019.02.14.

Azonosító: 1520
TRADE MARKETING GYAKORNOKOT keresünk újpesti telephelyünkre heti minimum 3 nap munkavégzésre, azonnali kezdéssel, hosszú távra
Feladatok:
  • Patikalátogatókkal való folyamatos kapcsolattartás
  • POS anyagok megtervezése, engedélyeztetése, kivitelezése
  • POS elhelyezések kezelése és folyamatos ellenőrzése
  • Kimutatások készítése
  • Promóciós anyagok kezelése
  • Rendezvények és kongresszusok szervezésének támogatása
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal és partnerekkel
  • Megrendelések és számlák kezelése
Elvárások:
  • Nappali tagozatos, aktív jogviszonyú hallgató
  • Magas szintű Excel és PowerPoint ismerettel rendelkezik
  • Párhuzamosan futó projektek koordinálása
  • Jó szervezési és kommunikációs készségekkel bír
  • Precíz és gyors a munkavégzése
  • Önálló, proaktív személyiség
  • Analitikus gondolkodású
  • Heti min. 20 óra vállalása
Amit kínálunk:

Fizetés: Bruttó 1121 Ft/óra

Tájékoztatjuk, hogy a PannonDiák Iskolaszövetkezet álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg. Adatvédelmi tájékoztató