Állásajánlatok

Adminisztratív Gyakornok

Budapest2019.02.14.

Azonosító: 1511
Adminisztratív gyakornok munkakörbe keresünk diákot újpesti telephelyünkre a munkavállalói szolgáltatások csapatba azonnali kezdéssel, heti minimum 20 órás munkavégzésre.
Feladatok:
  • Munkavállalói dokumentumok kezelése, irattárazás
  • Adatkarbantartás és minőségbiztosítás a HR rendszerekben
  • Belépőnapok támogatása
  • Általános adminisztratív támogatás: megrendelési igények készítése, leltározással kapcsolatos feladatok
Elvárások:
  • Érdeklődés HR/szolgáltatási terület iránt
  • Aktív/passzív nappali tagozatos jogviszony
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Önálló, precíz, gyors munkavégzés
  • Proaktivitás
  • Monotonitástűrés
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Minimum heti 20 óra vállalása
Előnyök:
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
Amit kínálunk:
  • Fejlődési lehetőség
  • Az end-to-end HR folyamataink megismerése
  • Egyéni szakmai feladatok az általános adminisztratív feladatok mellett
  • Br. 1150 Ft/óra

Tájékoztatjuk, hogy a PannonDiák Iskolaszövetkezet álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg. Adatvédelmi tájékoztató