head-small-image
Állásajánlatok

Nyári alkalmi lehetőség

Pécs, 2024.03.19.

Azonosító: 2778

Még középiskolás vagy, de szeretnél a nyáron dolgozni? Esetleg felsőoktatásban tanulsz nappali tagozaton, de inkább egy lazább és kötetlenebb lehetőség érdekelne?

Jelentkezz előre alkalmi lehetőségeinkre és mi felvesszük veled a kapcsolatot a nyár kezdése előtt!

Feladatok:
  • Aktuális pozícióhoz kapcsolódó feladatok ellátása, melyet a partnercég határoz meg
Elvárások:
  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Precizitás, pontos munkavégzés
Amit kínálunk:
  • Pozíciónként eltérő bérezés
  • Rugalmas munkavégzés
  • Alkalmi lehetőségek
Munkáltató profilja:

Partnercégeink számára keresünk diák jelentkezőket a nyári időszakra vonatkozóan!

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a PannonDiák Iskolaszövetkezet álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg. Adatvédelmi tájékoztató