head-small-image
Állásajánlatok

Pénzügyi admin.

2024.04.18.

Azonosító: 1483
Adminisztrátor diák pénzügyi területre Dunaharasztiba

A Coca-Cola HBC Magyarország Kft. 28 országot átfogó CocaCola HBC cégcsoport tagja. A dunaharaszti székhelyű, Magyarországon két palackozó üzemet és hét regionális elosztó központot működtető vállalat, több mint 1000 dolgozót foglalkoztat. A Csoport egyik regionális gyártóközpontjává vált. Emellett a vállalat Magyarország legnagyobb üditőital-palaczkozó üzeme,az egyik legjelentősebb hazai élelmiszer-feldolgozó cég.

Pénzügyi admin diákot az alábbi feladatok ellátására:

Feladatok:
  • Túlóra elszámolás
  • Admin.feladatok,irattározási, borítékolási feladat ellátása
Elvárások:
  • alap excel ismeret
  • jó monotonitástűrő képesség
  • precizitás
  • heti minimum 2-3 nap vállalása rugalmasan 8 órában lehetőleg

Betanulás helye: Dunaharaszti

Bejárás: céges busszal oda-vissza (Örs Vezér tere, Nagykőrösi úti piac, Erzsébet(HÉV), Soroksár)(Széll Kálmán tér,Budafoki út, Újbuda center)(Csepel,Szigetszentmiklós)

Amit kínálunk:

Fizetés bruttó 1874Ft/óra (25 év alatt ez a bér nettó)

Adatvédelem:

Tájékoztatjuk, hogy a PannonDiák Iskolaszövetkezet álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató