Állásajánlatok

Distribution Order Coordinator Trainee

Székesfehérvár2018.12.09.

Azonosító: 1422
Feladatok:
  • Beszerzés napi munkájának elősegítése
  • Beszállítói visszaigazolások begyűjtése, rendszerben való rögzítése
  • Napi riportok készítése, ad-hoc elemzések készítése
  • Rendelésekhez tartozó dokumentáció összeállítása a társosztályokkal
  • Minőségügy támogatás a bevételezéshez szükséges bizonylatok beszállítóktól való bekéréséve
  • Termékhez tartozó dokumentációk összeállítása
  • Megrendelések kezelése
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Cikkszám beállításokban való aktív részvétel, társosztályokkal
  • (mérnökség, beszerzés) való kapcsolattartás
  • Projektekben való részvétel
Elvárások:
  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Folyamatban lévő felsőoktatási tanulmányok
  • Min. kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Legalább heti 3 nap munkavégzés vállalása
  • Legalább 1 év gyakornoki idő vállalása
Amit kínálunk:
  • Versenyképes gyakornoki fizetés (a jelentkezést bérigénnyel várjuk)
  • Útiköltség támogatása
  • Sportolási lehetőség
  • Étkezési utalvány
Egyéb:

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Tájékoztatjuk, hogy a PannonDiák Iskolaszövetkezet álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg: Adatvédelmi tájékoztató